BOLÍ TĚ ZÁDA A TY SI JE CHCEŠ SKUTEČNĚ

JEDNOU PRO VŽDY UZDRAVIT?

Pravděpodobně jsi již zkusil/a mnohé, aby ses bolesti zad zbavil/a. Nic z toho ale nepomohlo. A pravdou je, že je fakt šílený, když člověk úpí bolestí zad a úleva je v naprostém nedohlednu.

Ano, dobře vím, jak pekelně umí záda bolet. Dva roky jsem si to užil dosyta. Lítal jsem po doktorech, rehabilitacích a fyzioterapiích, ale nepomáhalo vůbec nic. Doktoři mi nakonec doporučili užívat prášky na bolest. Klasickou "léčbu", která dokáže akorát tak přiotrávit játra.
 
Musel jsem si tedy pomoci sám. Celé 2 roky jsem hledal řešení, až jsem ho nakonec našel. Dnes se s Tebou o tento postup (CVIČENÍ), pomocí kterého jsem se obrovských bolestí zad zcela zbavil, mohu podělit.
jak na bolavá záda - video
jak na bolavá záda

85% z těch, kteří tento cvičební systém následují, po 10 týdnech cvičení uvádí, že "JE TO LEPŠÍ".

Pořiď si mou elektronickou knihu JAK SE JEDNOU PRO VŽDY ZBAVIT BOLESTI ZAD a cvič dle SADY KOMENTOVANÝCH VIDEÍ se cviky, které pomohly uzdravit záda nejen mně, ale již více než 700 dalším lidem.

Na 85 stranách na Tebe čeká pořádná porce 14 330 slov, která Ti vysvětlí vše, co je potřeba, abys i Ty mohl/a ve svých zádech změnit trpkou bolest v pocit naprosté pohody. K tomu dostáváš několik desítek minut komentovaných videí se cviky, které vyvedly ze zuboženého stavu nejedna záda.

Celý eBook jsem pro Tebe připravil také coby audioverzi. K poslechu tak máš MP3 o délce 1 hod, 59 min, 39 s, abys veškeré informace mohl/a vstřebávat bez nutnosti číst je - např. v autě nebo před spaním. A dále mám pro Tebe ještě jedno překvapení, ale to se dozvíš až na stránkách eBooku.
eBook Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad
jak na bolavá záda


CO TI SADA VIDEÍ SE CVIKY A EBOOK
PŘINESOU A CO SE DOZVÍŠ?

 • Jak si výrazně ulevit od bolesti zad již za pár týdnů, i když s tím nemáš žádné předchozí zkušenosti.
 • Proč většina lidí, které bolí záda jen stále dokola chodí po vyšetřeních a výsledek je žalostný. A jedna zlomová ingredience, která zařídí opak.
 • 3 běžné pasti, kterým se určitě musíš vyhnout, aby sis záda vyléčil.
 • 1 málo známý cvik - turbo, které výrazně urychlí uzdravení Tvých zad.
 • Jednoduchá sestava cvičení (zprvu stačí pouhé 2 minuty denně), která Ti KONEČNĚ pomůže dosáhnout pocitu uzdravení ve Tvých zádech.
 • Pravý důvod, proč Tě bolí záda a jak se navždy vymanit ze zajetí této bolesti pomocí jednoduchého ale účinného mechanismu.
 • Videa s ukázkou cviků, které Tě provedou celou cvičební sestavou, abys věděl/a, jak cvičit.

 

O CO NAOPAK PŘIJDEŠ?

 • O leckteré iluze o svém zdraví a uzdravení Tvých zad.
 • Zdánlivě též o pár minut denně, ve skutečnosti ovšem jenom získáš - a to hodiny a hodiny navíc.
 • O možnost dále se vymlouvat, že Tě bolí záda.
 • Dost pravděpodobně o nějaká ta kila na váze.
 • O bolest. Ale té se právě zbavit chceš.

Takže věřím, že tohle všechno se dá snadno zariskovat.. :)


NE. Tato sestava NEumí vyléčit KAŽDÝ zdravotní neduh Tvých zad. Zázraky na počkání neumí. Ovšem 8-mi z 10-ti lidem pomáhá zdravotní stav zlepšit. A to je naprosto skvělý výsledek.

Představ si, jaké by to bylo, kdybys i Ty KAŽDÉ RÁNO vstával/a s blaženým pocitem zdraví ve svých zádech a s chutí vykročit svěží do nového dne dělat to, co máš rád. Nikoli pouze to, co Ti bolest zad dovolí.

Uvědom si prosím, že hodnota pocitu fyzické a psychické pohody se penězi vyčíslit nedá. Zdraví zkrátka buď máš, anebo nemáš - ničím ho nenahradíš.

Věnuješ tedy svému zdraví 5-10 minut denně, budeš cvičit a uzdravíš svá záda (anebo alespoň výrazné zlepšíš jejich stav)?

Klikni na zelené tlačítko "ZÍSKAT EBOOK A VIDEA", na další straně vyplň objednávkový formulář a vykroč tak do života, kde záda nebolí!

jak na bolavá záda
jak na bolavá záda

ALE NEPOSLOUCHEJ MNE, PŘEČTI SI NÁZORY TĚCH,
KTEŘÍ PŘEČETLI EBOOK A CVIČÍ PODLE VIDEÍ

"Děkuji za inspiraci-cvičím podle návodu a je to o hodně lepší a cítím úlevu a budu určitě denně pokračovat."
Anna
"Zatím provozuji pár dnů, od urgentní bolesti mi opravdu pomůžou Vámi prezentované cviky."
MUDr. Eva P.
"Cvičím dle vašich videí poctivě už 3 týdny jsou super a zádům se znatelně ulevilo, proto se těším na další Váš super cvik."
Petra
"Děkuji moc za rady, cvičím a mohu říct,, že úleva přichází dost brzy."
Jitka
"Moc děkuji. Cviky praktikuji zatím jen pár dní a úleva je fakt úžasná. Fakt moc dík."
Karel
"Moc Vám děkuji a Vážím si Vás, cviky opravdu pomáhají."
Irena

Avšak nemysli si, jsou i tací, kterým můj přístup nevyhovuje. Říkám totiž bez obalu, že aby ses mohl/a zbavit bolesti zad, bude to vyžadovat Tvou akci. A to se člověku mnohdy nechce. :) Z vlastní zkušenosti vím, o čem mluvím.

Měl jsem totiž v životě tu možnost poznat problematiku bolestivých zad ze všech možných úhlů pohledu - jako líný pacient, jako masér i lektor (v roce 2005 jsem působil při výuce masáží u Michala Dusila, dnes největší vzdělávací masérská instituce v čechách - Dexter Academy).


KOLIK ŽE TO BUDE KOŠTOVAT?

Nyní již si určitě říkáš, kolik budeš muset investovat, abys sadu cvičení a eBook mohl/a získat. To je velmi dobrá otázka. Ale pojďme se na věc podívat trochu jinak. JEN SI TO PŘEČTI ;)
 
V současnosti si většina masérů účtuje za pouhou 1 hodinu masáže kolem 600 Kč. Mnohdy i podstatně více. Je potřeba počítat s tím, že pro úlevu od bolesti zad nevystačíš s jednou masáží. Budeš jich potřebovat dostat za měsíc tak deset. A tady již se bavíme o částce 6 000 Kč za měsíc. Tolik za mé řešení rozhodně platit nemusíš ;) Masáže Ti nepřinesou trvalou úlevu. Pravidelné cvičení ano.
 
Někteří lidé mi říkají, že si nemohou dovolit "utratit" tisícovku za to, aby se přiblížili svému zdraví. Ovšem přijde jim zcela "normální" si koupit za tisíce či desetitisíce televizi. Krabici, u které si pak mrzačí nejen záda, ale i oči, svou důvěru v dobrý svět a v neposlední řadě i psychiku. Pokud náhodou patříš mezi ně, můžeš k věci přistoupit i jinak: Tak tu televizi prodej!  A všechny utržené peníze investuj do svého zdraví (nikoli nutně zde u mne). Takže jak? Jdeš do toho? :)
 
Vlastníš auto? Kolik Tě stojí jeho provoz měsíčně? Když rozpočítáš veškeré náklady na něj, dostaneš se měsíčně na částku kolem 5 000 - 25 000 Kč. Což není vůbec málo. Neboj, nebudu Tě nutit podávat ho. Ale zkus se zamyslet nad tím, jaktože investujeme takovéto částky měsíčně do plechové krabičky, namísto, abychom pořídili pro své tělo cvičení, které mu pomůže ke zdraví.
 
A to se netýká jen televize nebo auta. Jak je možné, že investujeme takové palby do "věcí" a na vlastní zdraví nám "nezbývá"? Inu, jakou cestou se vydáš, je jen na Tobě... ;)

CENA KOMPLEXNÍ SADY VIDEÍ SE CVIKY A EBOOKU (85 stran) je 980 Kč, anebo 40 EUR.

A věř nevěř, někteří z těch, kteří si pomocí tohoto postupu záda zcela uzdravili, mi sami napsali, že cena by měla být násobně vyšší. Jistě, zachránilo jim to zdraví. A ZDRAVÍ PROSTĚ NIČÍM NEVYROVNÁŠ.

Myslíš to tedy se svým záměrem jednou pro vždy se zbavit bolesti zad opravdu vážně? Jestli ano, pořiď si eBook a sadu videí ještě dnes. Směle klikni na zelené tlačítko "CHCI ZDRAVÁ ZÁDA", na další stránce pak vyplň objednávkový formulář a ihned po zaplacení dostaneš eBook, videa i audio na Tvůj email. Platba je realizována přes zabezpečenou platební bránu GoPay.

Tento ebook a sadu videí si koupilo již 0 lidí. 85% dotázaných uvádí po 10 týdnech cvičení zmírnění bolestí.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Neriskuješ vůbec nic. Na zakoupení eBooku a videí se vztahuje 14-denní garance vrácení peněz. Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu nebudeš s eBookem a cviky na videích naprosto spokojen/a, nebo Ti cviky nebudou fungovat, jednoduše mi napíšeš email a já Ti bez bez ptaní obratem vrátím Tvou investici v plné výši zpět!

Svůj vklad tedy můžeš brát jako depozitum za vyzkoušení. Když budeš chtít peníze vrátit, eBook Ti samozřejmě zůstane - jako dar ode mne. :)

Pokud stále ještě váháš, zda se Ti investice 980 Kč do Tvého zdraví vyplatí, zde je malé srovnání toho, co za tuto částku pořídíš:

 • 1,5 hodinu masáže
 • Nejlevnější nafukovací karimatku
 • Lepší myš k počítači
 • 2 vstupenky na film do 3D kina
 • Pití a jídlo v restauraci pro 3 osoby
 • ANEBO MNOHEM LEPŠÍ POCIT V ZÁDECH ;)
jak na bolavá záda