TYHLE CVIKY TI BOLEST ZE ZAD PROSTĚ VYZMIZÍKUJÍ!

 
Trochu silná slova, vím. Ale opravdu si mohu dovolit je takto napsat. Proč si to myslím? Protože 85% těch, kteří je cvičí, uvádějí po 10 týdnech ÚLEVU OD BOLESTÍ.
 
Pouhý 1 týden po jejich cvičení mnozí začínají svým bolestem zad říkat: "Sbohem a šáteček":
 
"Ahoj Davido. moc Ti děkuji. Po týdnu cvičení se citím mnohem lépe, záda o 50% lepší. Dala jsem se do toho hned první den po obdržení ebooku. Začala jsem 2min. a teť dávám 5min. i více. Budu pokračovat a přidávat, protože cítím, že mím zádům dělají cviky moc dobře." Hana

 

"Ahoj, jsem spokojen. Záda bolí podstatně méně a přestal jsem jíst pilule. Zatím dávám 5 min protažení, pak max 2x pozdrav slunci a nekdy chvilku turbo. Po mnoha letech mě zkraje bolely záda po cvičení! Jaká to úleva! J Snad vydržím. Ráno mi to prozatím stereotyp nedovolí, ale občas se protáhnu v práci a doma si večer lehce zacvičím. Drž mi palce." Karel

 

Po 2 týdech cvičení pak čítávám např. toto:

"krásný teď už večer Davído, V minulosti jsem měl bolesti zad ,že jsem měl problém vylézt z postele ( většinou jsem vylézal po čtyřech ). Cvičím 2x denně a NEVÍM co je bolest zad. Minule jsem psal ,že ve 04,00 hod tělo ještě spí a tak jsem se rozhodl probouzet ho šetrným způsobem protahováním tebou doporučených cviků. Jsem nadšený , protože to funguje. Když se tak trochu nad tím vším zamyslím tak je vše pravda o tom jak jsi psal,že 21. století je století pohodlnosti, lenosti a hlavně minimálního pohybu." Jirka

 

..a tak bych mohl pokračovat dále a dále. Pár stovek lidí se do toho prostě obulo a jak sám vidíš, výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Možná si říkáš, že měli štěstí, nebo jen drobné bolesti. No, není tomu tak. Mnozí na tom byli stejně nebo i hůře než Ty. Jen nemeškali a vzali své zdraví do svých rukou (a zad).

 

I Ty můžeš již za 2 nebo 3 týdny pocítit tu samou úlevu. Ale řekněme si to na rovinu, musíš být ochoten pro to udělat přesně tyto 4 věci:
1) Denně cvičit minimálně 5 minut.
2) Přečíst si, jak na to.
3) Investovat 1186 Kč (980 Kč + DPH 21%) nebo 45,6 EUR (38 EUR + 20% DPH).
4) Když Ti to nebude fungovat, napsat mi a vrátím Ti peníze v plné výši.
 
Tyto cviky představují komplexntí sadu, která procvičí každý Tvůj sval a je součástí placeného ebooku JAK SE JEDNOU PRO VŽDY ZBAVIT BOLESTI ZAD (85 stran, 14 330 slov).

Takže jestli mi chceš za pár týdnů také napsat, že se Tvým zádům neskutečně ulevilo, klikni na zelené tlačítko "CHCI VIDEA A EBOOK" a vyplň objednávkový formulář na další stránce.

Tento postup pomáhá již 0 lidem. A 85% z nich uvádí po 10 týdnech úlevu.